Açıklama

BEAUTYTECK PLAZMA PEN

Kullanılan Teknoloji Nedir ?

Teknoloji olarak çok iyi bilinen elektrik atlaması(ark) ilkesini kullanmaktadır. Elektrik atlaması için en bilinen örnek olarak şimşek ve yıldırımı gösterebiliriz. Elektrik arkı kullanılarak Göz Kapağı Sıkılaştırılması dahil olmak üzere geniş bir yelpazede güzellik uygulamaları yapılabilmektedir. Elektrik arkının etkisi cildin yüzey tabakasının hafifçe yanması olarak görülmektedir. Bu, cildin doğal yenilenmesi sürecini başlatarak sonuçta cildin sıkılaşması ve ince çizgilerin azalması suretiyle daha genç bir görünüm elde edilimesini sağlamaktadır.

Ek olarak, iyi huylu ben ve cilt lezyonlarının tedavisinde de BeautyTeck başarıyla ve kolaylıkla kullanılmaktadır.

Elektrik arkın fiziksel doğası hakkında daha fazla bilgi için Tıklayınız.

Elektrik arkının estetik ve dermatolojik uygulamalarıhakkında daha fazla bilgi için Tıklayınız Click Here.


BeautyTeck Teknolojisi İle Laser Arasındaki Fark Nedir?

Dövme silme, cilt lezyonlarının, damar kaynaklı sorunların tedavisi, epilasyon, gibi uygulamalarının her bir için ayrı dalga boylarında, farklı derinliklere ulaşan laser kaynaklarına gereksinim duyulur.

Cihazımız herhang bir ışık kaynağına gereksinim duymaz ve şimşeklerde gördüğümüz elektrik arkı ) prensibine göre çalışır.

Havadaki gazların iyonlaşmasıyla geniş bantlı bir ışık yayılımı ile oluşan arkı biz plazma olarak adlandırabiliriz. Bununla beraber, cilt üzerindeki etki yi yaratan iyonlaşmadan kaynaklı ışık değil, elektrot ucunda üretilen yüksek frekanslı elektrik akımıdır.

Estetik Laser Yerine Neden BeautyTeck Almalıyım?

Piyasadaki bilinen estetik laserlere göre avantajları:

 • Birçok amaca yönelik kullanım. Bu BeautyTeck'e inanılmaz değer katıyor. Her bir Laser cihazı ile sınırlı sayıda uygulama yapılabildiği için yüksek yatırım maliyeti gerektirir. BeautyTeck ile geniş bir dizi uygulama yapılabilir.
 • Bir çok laser dövme silme cihazı belirli renkleri yoketmede başarısız olmaktadır. Plazma renk körüdür, renklerden bağımsız olarak dövmeyi siler.
 • Maliyet. BeautyTeck laser cihazlarına göre kat kat ucuzdur.
 • BeautyTeck ve uzaktan kumandası , piller dahil, sadece 270 gramdır. Laser cihazları ise genelde çok ağır ve taşınabilmesi zordur. Kozmetik Laserler taşınabilir olarak tasarlanmamıştır.
 • BeautyTeck eğitimini çevrim-içi alabilirsiniz. Laser cihazlarının eğitimi daha gelenekseldir. Çevrim-içi eğitime ulaşmak için Tıklayınız Click Here.
 • BeautyTeck kozmetik laserlere göre kolay kullanılabilir ve bir çok uygulamaya yatkındır.
 • Estetik lazerlerin aksine BeautyTeck melanin'in doğal üretimini durdurmadan etki eder. Yani, her türlü cilt tipinde hipopigmantasyona yol açmadan kullanılabilir. Laserlerin 5 ve 6 cilt tiplerinde hipopigmantasyona neden olduğu bilinmektedir.
 • Laserlerin 5 Ve 6 Cilt Tiplerinde Hipopigmantasyona Neden Olduğu Bilinmektedir, Koyu Renk Ciltlerde Beautyteck'in De Böyle Bir Riski Var Mı?

  Estetik laserlerin olumsuz yanlarından birinin 5 ve 6 cilt tiplerinde olduğu bilinmektedir. Estetik laser kullanımından sonra bir çok hipopigmantasyon vakası yaşandığı bildirilmiştir.

  Neyse ki bu sorun BeautyTeck için geçerli değil. Birkaç belgelenmiş denemeden sonra cihazımızın kullanıldığı uygulamaların hiçbirinde kalıcı hipopigmantasyon sorunu ile karşılaşılmamıştır. Plazma kullanımından sonra geçici hipopigmantasyon doğaldır. (normaldir). Zira, yeni cilt onu çevreleyen ciltteki kadar yoğun melanine sahip değildir, ancak zaman içinde melanin üretiminin doğal süreci sonucunda yeni doku çevredeki cilt ile uyum sağlar.

  İşte BeautyTeck sistemi bu kadar. Tamamaen taşınabilir ve piler ve uzaktan dahil olmak üzere toplam 270gram ağırlığında. Uygulama için ağır bir üniteye ihtiyacı yok

  Fotoğraflar

  İLETİŞİM ( CONTACT )

  Burak COŞKUN
  0532 682 02 88

    Cosmedikal
  Esentepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Tuna Cad.Girişi Anı Sitesi A Blok Kat:4 Daire:8
  Nilüfer BURSA / TURKEY

   0224 232 24 01

  info@cosmedikal.com

    Katya Collomb Muret
  DHL KAB DIFFSIO
  1071 Route Des Tattes Borly-74380 CRANVES SALES
  FRANCE