Açıklama

X-TAZ Hyaluronik Asit , Kollejen ve Mutli Vitamin Maskesi

X Taz T maske Anti-Aging ve Kırışıklık Bakımı rejiminde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Derin nemlendirme sağlamak, ince çizgilerin ve kırışıklıkların neden olduğu yaşlanma belirtilerini azaltmak için haftada bir kez uygulanır. Aynı zamanda lazer, mikrodermabrazyon gibi tedaviler sonrasında da uygulanması önerilir. X Taz T Maskesi yüksek kaliteli hyaluronik asit ile birlikte, anti-inflamatuar, sıkılaştırıcı ve anti-oksidan etki sağlayan , Nikotinamid, Jojoba Yağı, Witch Hazel, Pro-B5 vitamini Özü Allantoin ve Kollajen Amino Asitlerden oluşan özel bir karışım içerir.. (5 maske / kutu)

Ürün Açıklaması

X Taz maske, medikal grade Hyaluronik Asit, Kollajen, Amino asitler, Vitaminler ve diğer özlerin özel karışımı ile cildin gençleşmesine yardımcı olur X Taz , Micropen microneedling tedavisi, lazerle cilt soyma, mikrodermabrazyon gibi kollajen indüksiyon tedavileri için mükemmel bir tamamlayıcısı olarak Plastik Cerrahlar ve Dermatologlar tarafından işlem sonrası bakım amacıyla tavsiye edilir. Sadece haftada bir kez uygulaması yüz uygulamalarının etkisini korumaya yardımcı olmak için yeterlidir.

Klinik Faydaları:

 • Klinik olarak kollajen ve hyaluronik asit üretiminde artışa yardımcı olur
 • Hyaluronik asit, kollajen amino asitler, antioksidanlar ve doğal özlerden oluşan güçlü bir anti-aging karışımı ile cildi nemlendirir, korur,     hacmini geri kazanmasına yardımcı olur.
 • Cildin nem içeriğini ve elastikiyetini arttırır
 • Uygulamalar sonrası iyileşme süresini kısaltmaya yardımcı olur
 • Serbest radikal hasarı ve kollajen yıkımını önlemeye katkı sağlar
 • Uygulamayla birlikte cilde anında rahatlama sağlar
 • Paraben içermez
 • İçerik

  Su (Aqua), Gliserin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Özü, Dimetikon, Nikotinamid (B3 vitamini), monogliserit Sıtrat, Propilen Glikol, Tokoferol (E vitamini), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Çekirdeği Yağı, D-Panthenol (Pro-Vitamin B5), Hyaluronik Asit, Allantoin, Kollajen Amino Asitler, Diazolidinyl Üre, Fenoksietanol, Akrilatlar Kopolimer, Triethanolamine, Parfüm.

  İLETİŞİM ( CONTACT )

  Burak COŞKUN
  0532 682 02 88

    Cosmedikal
  Esentepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Tuna Cad.Girişi Anı Sitesi A Blok Kat:4 Daire:8
  Nilüfer BURSA / TURKEY

   0224 232 24 01

  info@cosmedikal.com

    Katya Collomb Muret
  DHL KAB DIFFSIO
  1071 Route Des Tattes Borly-74380 CRANVES SALES
  FRANCE